poleć nas na:
O NAS
Poznaj bliżej DUŻEGO MISIA

 

Co warto wiedzieć na nasz temat?

Jesteśmy twórcami największego na polskim rynku pluszowego misia o wysokości aż 160 centymetrów! Niedźwiadki od zawsze były naszą największą miłością. Pluszowe misie towarzyszyły nam już od najmłodszych lat, będąc powiernikami sekretów i najlepszymi przyjaciółmi. Pewnego dnia postanowiliśmy zaprojektować pluszową zabawkę, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Tak właśnie powstał Duży Miś.

 

To jedyny w swoim rodzaju pluszak, który wywołuje uśmiech na twarzy każdego, bez względu na wiek. Został on zaprojektowany z największą starannością i dbałością o szczegóły. Gwarantujemy, że nasz Duży Miś sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników pluszaków.

 

Jest on produkowany z najwyższej jakości materiałów pochodzących ze sprawdzonych źródeł i od zaufanych dostawców. Spełnia wszystkie niezbędne wymogi unijne, dzięki czemu jest w 100% bezpieczny i nadaje się dla alergików. Miś jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych beżowej oraz brązowej.

 

Posiada urocze, czarne oczka i nosek oraz elegancką kokardę w kratkę. Każdy, kto otrzymuje naszego Dużego Misia zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Sprawianie radości klientom jest naszym największym priorytetem. Na polskim rynku działamy od ponad 6 lat. Nieustannie się rozwijamy, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług.

 

Duży Miś jest chętnie wybierany na prezent zarówno dla małego dziecka, jak i dziewczyny, narzeczonej, żony, przyjaciela lub przyjaciółki. Nasi klienci kupują go z okazji urodzin, imienin, zaręczyn, Dnia Dziecka, Dnia Mamy, Mikołajek, Świąt Bożego Narodzenia czy wieczoru panieńskiego. Jako że dbamy o szczegóły, do naszego misia może zostać dołączona spersonalizowana kartka z życzeniami czy to ułożonymi przez klienta, czy zaproponowanymi przez nas. Pluszak może zostać zapakowany w elegancki papier ozdobny.