Chrzest to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej wierzącej rodziny. Dostaliście zaproszenie na taką uroczystość i zastanawiacie się nad prezentem? Nasza propozycja to duży pluszowy miś.

Szukasz dużego misia na chrzciny? Specjalnie na tę okazje, oferujemy Ci pluszaka w promocyjnej cenie >duży miś<

Trafiony pomysł na prezent

Dlaczego warto kupić dużego misia na chrzciny? Jest to uniwersalny, ponadczasowy podarunek, który nigdy nie wychodzi z mody. Póki dziecko jest małe, stanowić może on oryginalną dekorację jego pokoju. Gdy będzie nieco starsze, ogromny miś stać może się najlepszym przyjacielem malucha i towarzyszyć mu w zabawie, nauce czy odpoczynku. Do pluszowego misia można się przytulić czy położyć na nim.

Wręczając taką ogromną maskotkę rodzicom chrzczonego dziecka możecie być pewni, że Wasz upominek zrobi na nich ogromne wrażenie i na długi czas zapadnie w ich pamięci. Nasze duże misie to największe maskotki tego typu w Polsce. Ich wysokość to bowiem aż 160 centymetrów. Wielkie misie są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych — jaśniejszej oraz ciemniejszej. Pozwala to na dopasowanie prezentu do stylu, w jakim urządzony został pokój dziecka. Misie na prezent produkowane są z najwyższej jakości, hipoalergicznych materiałów i spełniają wszelkie niezbędne normy. Sprawia to, że zabawa taka maską jest pełni bezpieczna.

Wyróżnij się

Co poza ogromnym misiem można wręczyć z okazji chrzcin? Możliwości jest tutaj całkiem sporo. Bardzo popularnym prezentem na chrzest święty jest biblia dla dzieci. Czym różni się ona od jej klasycznej wersji? Zawiera ona dużą ilość przykuwających wzrok ilustracji i jest napisana przystępnym językiem. Wszystko to ma na celu ułatwić zrozumienie małemu dziecku znajdujących się w Piśmie Świętym treści. Niekiedy taka biblia dla dzieci wzbogacona jest o słowniczek wyjaśniający najważniejsze pojęcia oraz rozmaite łamigłówki, które pozwalają na usystematyzowanie zdobytej wiedzy. Wyjątkowo elegancko prezentują się biblie w okolicznościowych, twardych oprawach. Aby nadać takiemu upominkowi personalnego charakteru, warto na pierwszej stronie umieścić osobistą dedykację dla dziecka.

Wiele osób decyduje się na zakup biżuterii na chrzest. Trudno się temu dziwić — taki upominek towarzyszyć może dziecku przez całe jego życie, przypominając o tym ważnym wydarzeniu. Jakiego rodzaju biżuteria najlepiej sprawdzi się w roli podarunku z okazji chrztu świętego? Chłopcu wręczyć można medalik do noszenia na łańcuszku, na przykład z wizerunkiem matki Boskiej i wygrawerowanym imieniem oraz datą chrztu. Najbardziej uniwersalna będzie srebrna biżuteria tego typu. Znacznie większą dowolność mamy jeżeli chodzi o wybór biżuterii na chrzest dla dziewczynki. Poza medalikiem wręczyć można jej także parę złotych kolczyków czy bransoletkę, na przykład z dołączoną zawieszką w kształcie aniołka. Niezwykle elegancko prezentują się gotowe zestawy biżuterii na chrzest. Do wyboru mamy ich wersję srebrną, złotą czy zdobioną cyrkoniami.

Inwestycja w przyszłość

Niezwykle praktycznym prezentem na chrzest dla dziecka jest sztabka złota. To doskonała inwestycja na przyszłość. Po taki upominek najlepiej udać się do Mennicy Polskiej. Znaleźć można tam różnego rodzaju sztabki stworzone z myślą o chrzcie świętym, na których znajdują się rozmaite tematyczne obrazki oraz życzenia. Sztabki dostępne są w różnych przedziałach cenowych, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych możliwości finansowych.

Zdjęcia

Miłośnicy niebanalnych prezentów, zdecydować mogą się na wręczenie z okazji chrztu zaproszenia na rodzinną sesję zdjęciową. To świetny pomysł na upamiętnienie tego ważnego wydarzenia.

Gotówka

Dobrym upominkiem na chrzest będzie także koperta z pieniędzmi. Wówczas rodzice dziecka mogą w pełni dowolnie zdecydować na co chcą przekazać otrzymany upominek. Ile pieniędzy powinno włożyć się do koperty? Przyjmuje się, że jest to około 200 — 500 złotych (górna granica dotyczy chrzestnego oraz chrzestnej).

Decyzja

Jak widzisz, możliwości na prezent jest wiele, ale to od Ciebie zależy co wybierzesz. Jednak jeśli nadal nie masz pewności zawsze możesz wybrać coś sprawdzonego – pluszaka.

Naszego dużego misia wręczyć można nie tylko z okazji chrzcin. To również doskonały pomysł na prezent na Pierwszą Komunię Świętą, urodziny, imieniny, osiemnastkę czy Święta Bożego Narodzenia. Z takiego wielkiego misia ucieszy się zarówno małe dziecko, jak i osoba dorosła, bez względu na płeć.


Doskonały pomysł na prezent na Pierwszą Komunię Świętą, urodziny, imieniny, osiemnastkę czy Święta Bożego Narodzenia. Z takiego wielkiego misia ucieszy się zarówno małe dziecko, jak i osoba dorosła, bez względu na płeć.