Pomysł na udany prezent

W każdym roku przychodzi ten dzień i zastanawiamy się co kupić  naszej drugiej połówce na to wyjątkowe święto, jakim są Walentynki.  Dzień 14 lutego to dla większości spory dylemat  nad wyborem odpowiedniego prezentu.  Musi być wyjątkowy,  gdyż tak właśnie traktujemy naszą relacje i dlatego warto  się postarać oraz pokazać to nie tylko słowami, a i w tym wypadku czynami w formie niepowtarzalnego prezentu.

Szukasz dużego misia w okazyjnej cenie na prezent walentynkowy?  Sprawdź naszą promocyjną ofertę  pod tym linkiem > Duży Miś <

Wybierz coś trwałego

Pamiętaj o tym, żeby Twój prezent nie wylądował za szybko w koszu. Niestety, kwiaty  wytrzymają tylko kilka dni  w świeżości,  by później zakończyć swój żywot pod stertą śmieci, a  to dość kosztowny wydatek (duży bukiet róż, potrafi przekroczyć 200 zł), który przetrwa jedynie niecały tydzień.  Dlatego najciekawszą alternatywą dla prezentu na walentynki jest wybranie czegoś co nie psującego się i jak wiadomo, ładnego i cieszącego oko, za każdym razem jak na niego spojrzymy. 

Może duży miś?

Najciekawszą opcją są pluszaki.  Kobiety bardzo lubią tego typu prezenty. Kojarzą się nam z dzieciństwem i zawsze wywołują pozytywne myśli. Duży miś, zawsze może służyć jako poducha, dlatego jeśli sie zastanawiasz nad rozmiarem, to polecamy wysokie, najlepiej mające 160 cm. Są bardzo wygodne i za każdym razem, gdy sie na nim położy, będzie myślała od kogo dostała taki fajny prezent.

Kolejnym argumentem za jest jego wygląd. Wyobraź sobie, jak będzie się ładnie prezentował w jej pokoju i wywoływał miłe wspomnienia z tego dnia,  w którym dostała od Ciebie  taki duży prezent. Nie sposób przejść koło niego obojętnie, zawsze będzie się rzucał w oczy.  Trwałość to chyba najmocniejszy plus, nie zepsuje sie po kilku dniach,  będzie cieszył każdego dnia, swoim puszystym futrem. 

Opakowanie prezentu

Pamiętaj o opakowaniu! To również bardzo ważna rzecz. Duże misie potrzebują dużych pudełek i tutaj możesz sie wykazać i zrobić coś  kreatywnego. Jeśli nie masz ku temu odpowiednich zdolności, zawsze możesz to zlecić odpowiednim osobom, które dobrze sie zajmą  Twoim przyszłym prezentem walentynkowym. 

Kartka z życzeniami

Wisienką na torcie naszej niespodzianki, będzie kartka  miłosna. Najlepiej jeśli wybierzesz ją odpowiednio tematycznie do tej wyjątkowej okazji. Łącząc ją z dużym pluszowym misiem,  prezent walentynkowy zrobi na niej wrażenie i doceni Twoje wysiłki.  

Więc jeśli nie chcesz ryzykować nietrafionym prezentem, zdaj się na sprawdzone opcje i skorzystaj z naszej oferty, klikając ten link  i uszczęśliwi  swoją wybrankę 🙂